O nas

Twój BOX w Oleśnicy

Dla kogo jest trening cross? Dla każdego-niezależnie od doświadczenia związanego ze sportem oraz od tego ile ma się lat. Jest to trening, który przede wszystkim wykorzystuje Twój własny potencjał. Pomaga wzmocnić kondycję, siłę, a także poprawić sprawność ciała. Trening jest tak dobrany, aby móc ciągle polepszać poziom wytrenowania, poprzez efektywnie dopasowane ćwiczenia.

Instructor
Zdobądź swoją wymarzoną sylwetkę, dzięki naszym wzbogaconym planom treningowym.

Dla kogo jest trening cross? Dla każdego. Jest to trening, który przede wszystkim wykorzystuje Twój własny potencjał. Pomaga wzmocnić kondycje, siłę i poprawić sprawność ciała.

Rafał Niziałek
Rafał Niziałek
Trener Personalny

licencjonowany trener crossfit oraz fizjotrener. Treningi są dla niego przede wszystkim przyjemnością, bo sport jest jego pasją. Zaraża zapałem oraz pomoże pokonać największą barierę – tą która jest w Twojej głowie. Dzięki sympatycznej atmosferze, ćwiczenia z nim będą dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem, a nie przykrym obowiązkiem. Rafał pomoże przede wszystkim zmienić najpierw nastawienie do wysiłku fizycznego, a potem razem z nim zmienisz siebie i swój wizerunek. Będziesz silniejszy, sprawniejszy, a przede wszystkim – zdrowszy.